THEMA - W

Naujoji Subtila lova THEMA W  - Ilgiems žiemos vakarams.

Tai - jau gaminamos lovų serijos naujas modelis. Lova THEMA-W  su komfortiškesniu galvūgaliu,  puikiai tinkančiu ilgam sėdėjimui lovoje. Nuo šiol ilgi žiemos vakarai  ar nuobodoki savaitgalio rytai   taps smagesni jaukiai ir patogiai įsitaisius  su knyga ar karštos arbatos puodeliu naujojoje Subtila  lovoje .

Lova „THEMA - W“ turi ir daugiau privalumų, būdingų visiems SUBTILA gaminiams: talpią patalynės dėžę su atidaromu ventiliuojamu dugnu, lengvai nusegamus ir paprastai prižiūrimus užvalkalus. Lovas galima rinktis įvairių matmenų, jos komplektuojamos su puikiu tvirtu universaliu ortopediniu čiužinio pagrindu. Visas SUBTILA lovas jau galite užsisakyti su audiniais iš naujausių 2018 m. audinių kolekcijų. 

 Lovos gamyboje naudojamos paminkštinimo  medžiagos ekologiškos, sertifikuotos atitinkančios Oeko-Teks 100 * standartą

Galimi lovos THEMA-W čiužinio matmenys: 100x200, 120x200, 140x200,160x200,180x200 , 200x200 cm.

*- Oeko-Teks 100 standartas yra visuotinai pripažintas ekologinis standartas, sukurtas Austrijos Tekstilės Instituto (Oti) ir Vokietijos tyrimų instituto Hohenstein. Patikrinta ir sertifikuota, turinti Oeko-Teks 100 ženklą, produkcija neturi nepalankaus, kenksmingo poveikio vartotojams. Oeko-Teks standarte pateiktos griežtos leistinų kenksmingų medžiagų kiekių normos tekstilės produkcijai.