HUGO

Naujoji lova„Hugo“ patiks vertinantiems lakonišką eleganciją ir tikrą komfortą. Ergonomiškas ypatingos formos lovos galvūgalis, įkvėptas klasikinio britiško krėslo atlošo detalių, skirtas patogiai atremti nugarą ir petį. Tai suteikia saugumo, todėl šioje lovoje visada jausitės patogiai.

Lova „Hugo“ turi ir daugiau privalumų, būdingų visiems SUBTILA gaminiams: talpią patalynės dėžę su atidaromu ventiliuojamu dugnu, lengvai nusegamus ir paprastai prižiūrimus užvalkalus, įvairių atspalvių kietmedžio kojeles. Lovas galima rinktis įvairių matmenų, jos komplektuojamos su puikiu tvirtu universaliu ortopediniu čiužinio pagrindu. Visas SUBTILA lovas jau galite užsisakyti su audiniais iš naujausių 2017 m. audinių kolekcijų

 lovos gamyboje naudojamos paminkštinimo  medžiagos ekologiškos, sertifikuotos atitinkančios Oeko-Teks 100 * standartą

Galimi lovos HUGO čiužinio matmenys: 160x200, 180x200 cm.

*- Oeko-Teks 100 standartas yra visuotinai pripažintas ekologinis standartas, sukurtas Austrijos Tekstilės Instituto (Oti) ir Vokietijos tyrimų instituto Hohenstein. Patikrinta ir sertifikuota, turinti Oeko-Teks 100 ženklą, produkcija neturi nepalankaus, kenksmingo poveikio vartotojams. Oeko-Teks standarte pateiktos griežtos leistinų kenksmingų medžiagų kiekių normos tekstilės produkcijai.