BUTTERFLY

Naujajame BUTTERFLY  lovos modelyje  rasite: kompaktišką patalynės dėžę su atidaromu ventiliuojamu dugnu, pilnai lengvai nusegamus užvalkalus, kuriuos lengva prižiūrėti, chromuoto metalo arba kietmedžio kojeles. Nakties metu tamsiame miegamajame jums padės nepaklysti išmani naktinio pašvietimo sistemą “BED LIGHT” (opcija)

Šią ir kitas Subtila lovas jau galite užsisakyti, su audiniais iš naujausios  kolekcijos ką tik  atkeliavusios iš Milano ir Londono parodų.

Galimybė rinktis įvairių matmenų lovas, tikrai sudomins tuos kurie  turi nestandartines erdves.

Išmatavimai: 160x200, 180x200, 200x200, galimi ir nestandartiniai dydžiai.

Užvalkalai: pilnai nusegami, valomi.

Patalynės dėžė: kompaktiška lengvai atidaroma su kelių tipų mechanizmais.

Kojelės: metalas tamsintas chromas, dažytos t. pilkai, arba ąžuolo masyvas, dažytos, lakuotos, beicuotos. Čiužinio pagrindas: kelių tipų ortopedinis su klijuotos medienos lamelėmis.

Lovos gamyboje naudojamos paminkštinimo  medžiagos ekologiškos, sertifikuotos atitinkančios Oeko-Teks 100 * standartą

*- Oeko-Teks 100 standartas yra visuotinai pripažintas ekologinis standartas, sukurtas Austrijos Tekstilės Instituto (Oti) ir Vokietijos tyrimų instituto Hohenstein. Patikrinta ir sertifikuota, turinti Oeko-Teks 100 ženklą, produkcija neturi nepalankaus, kenksmingo poveikio vartotojams. Oeko-Teks standarte pateiktos griežtos leistinų kenksmingų medžiagų kiekių normos tekstilės produkcijai.